Michał Kaczan - opiekun Twoich inwestycji

Poznaj Michała, opiekuna Twoich inwestycji w Spółdzielni dla Instalatorów. Michał jest doświadczonym handlowcem, który pomoże Ci obsłużyć inwestycje niezależnie od tego, na jakim etapie się do niego zwrócisz. Ofertowanie, wycena, realizacja, zwroty produktów - wszystko to Michał ma w małym palcu!

michał na spółdzielnie

Kim jest Michał Kaczan?

 

Michał to opiekun Twoich inwestycji w Spółdzielni dla Instalatorów. Na co dzień pracuje jako handlowiec w HAP Armatura - dzięki temu zna naszą branżę od podszewki. Wie, czego oczekujemy i jak dobrze przeprowadzić każdą operację inwestycyjną. Pewnie miałeś także okazję porozmawiać z Michałem rejestrując się w Spółdzielni czy na stronie www.HAP.pl. A jeśli przed Tobą inwestycja i przydałaby się pomocna dłoń - daj znać czego potrzebujesz!

Ekspert w obsłudze inwestycji 

 

Michał od początku swojej pracy w naszej branży jest związany z handlem, opieką nad klientem i pomocą w sprawnym przeprowadzeniu każdej realizacji. Obsługa inwestycji przez Internet nie jest dla niego czymś nowym i nieznanym. Michał postanowił wykorzystać swoje doświadczenie, umiejętności i otwartość by pomóc w obsłudze inwestycji, niezależnie od tego skąd i na jakim etapie realizacji jesteś.

 

Zapraszamy na Roboty w Toku!

 

Wraz z Michałem tworzymy cykl wideo, w którym będziemy rozmawiać na tematy związane z inwestycjami i nie tylko. Temat inwestycji rozbijemy na czynniki pierwsze, rozwiejemy wątpliwości i zgłębimy wszystkie tajniki procesu dobrej realizacji. Pierwszy odcinek jednak poświęciliśmy w całości Michałowi. Poznaj więc opiekuna Twoich inwestycji!

Ostatnie wpisy

Udostępnij w mediach społecznościowych:

Dołącz do Spółdzielni dla instalatorow na Facebook'u:

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException