Witaj w Programie
“Spółdzielnia”

Lubisz wyszukiwać okazji cenowych i kupować jeszcze taniej?
Świetnie trafiłeś!

Zapraszamy Cię do programu “Spółdzielnia”, w którym wspólnie z innymi Instalatorami możesz zakupić pełnowartościowe produkty z dużymi rabatami.

Jak to możliwe? Zakup dużych ilości danego produktu pozwala na propozycję niższej ceny jednostkowej. Deklarując zakup razem z innymi, dajesz nam możliwość zaproponowania jeszcze atrakcyjniejszej oferty.

Razem możemy więcej! Dołącz do programu “Spółdzielnia” i zamawiaj razem z innymi duże ilości produktów w niższych cenach.

PARTNERZY

“Spółdzielnia”– co to takiego?

To miejsce, stworzone we współpracy marek Czas na Hydraulika i HAP Armatura, abyś mógł odnosić jeszcze większe korzyści z zakupów. Spółdzielnia ma na celu zrzeszenie społeczności instalatorskiej i umożliwienie wspólnych zakupów po niższej cenie niż cena katalogowa. Marka Czas na Hydraulika od przeszło 4 lat konsekwentnie buduje społeczność instalatorską. HAP Armatura od ponad 30 lat świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie doboru i sprzedaży produktów z techniki grzewczej, sanitarnej, sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacji i rekuperacji. Połączenie wspólnych doświadczeń, pozwoliło stworzyć narzędzie, dzięki któremu zyskujesz wyjątkowe oferty w atrakcyjnych cenach.

Dołącz do programu
“Spółdzielnia”

Dołączając do programu “Spółdzielnia” zyskujesz członkostwo w zakupowej grupie instalatorskiej. Możesz kupować jeszcze taniej, a informacje o nowych Kontraktach dostajesz na maila.

Będąc uczestnikiem uzyskujesz także możliwość zgłaszania interesujących Cię produktów do Kontraktu.

Jak przystąpić do programu?

To nic trudnego! Wypełnij formularz rejestracyjny i kliknij link aktywacyjny, który dostaniesz na adres mailowy, podany podczas rejestracji. Po aktywacji swojego konta, od razu będziesz mógł korzystać z programu i przystępować do kontraktów!