Kiedy zlecenie traktować jako inwestycję?

Pojęcie inwestycji dla każdego ma inne znaczenie. Według nas jest to każde  przedsięwzięcie, w którym istnieje możliwość optymalizacji ceny zakupu oraz procesu obsługi. Dlatego też inwestycja to zarówno instalacja w  modernizowanym lub budowanym domu, jak i realizacja dużego kontraktu dla  dewelopera.

architect-3979490_1920

Wycena - skąd biorą się lepsze ceny przy inwestycji?

 

Cena nierzadko jest aspektem decydującym o tym, kto będzie miał  przyjemność realizować daną inwestycję, a już na pewno decyduje o rentowności wykonanej pracy. Naszym celem jest taka konfiguracja produktów i ich cen, by zoptymalizować ich zakup. Czasem jest to lepszy rabat, czasem dobry zamiennik a czasem po prostu wiemy gdzie szukać aktualnej promocji u producenta.  Oprócz ceny na początku, ważne są też pozostałe etapy realizacji.

 

Zacznijmy więc od wyceny. 

 

Musi być ona sprawna, realna i na czas, nie ma w niej miejsca na opóźnienia ani na lanie wody. Tym bardziej że, dziś rynek produktów i cen jest bardzo niestabilny. Mamy dobrze wypracowane relacje z producentami dlatego też możemy w imieniu naszych partnerów negocjować cenę i inne warunki dostaw. Wspólnie zyskujemy dwie kluczowe wartości  – czas oraz mniejsze koszty.

 

Realizacja zamówienia.

 

Kiedy umowę na realizację inwestycji masz już w ręku – nie ma miejsca na pomyłki. Tu liczy się już czas, precyzja i pewność dostaw. Oczywiście, na tym etapie pojawiają się niespodzianki. Trzeba więc szybko reagować i zarządzać zmianą. Stąd tak bardzo ważna staje się ta bliskość relacji, gdzie przez telefon i zbędnego tłumaczenia można załatwić wiele rzeczy. W Spółdzielni czekają na Ciebie gotowi do działania opiekunowie inwestycji.

 

Newralgiczny moment – odbiór na miejscu budowy.

 

Dzisiejsze możliwości logistyczne rozszerzają nasze horyzonty – możemy  obsługiwać inwestycję w każdym miejscu Polski. Bierzemy na swoje barki twój  czas, nie musisz go tracić najpierw w biurze, później na jazdę hurtowni w poszukiwaniu produktów i dobrych cen. A kiedy będziesz chciał zwrócić nadwyżkę towaru, my zorganizujemy całą procedurę korzystając z usług kuriera. Łatwo, tanio i szybko.

[mailerlite_form form_id=2]