Spółdzielnia – miejsce obsługi Twoich inwestycji

Spółdzielnia dla instalatorów, oprócz negocjowania cen dla kontraktów produktowych poszerza swoją działalność o wsparcie obsługi inwestycji oraz możliwość korzystania z gotowych pakietów inwestycyjnych. Ale zacznijmy od początku!

Spółdzielnia - miejsce obsługi twojej inwestycji

Dla kogo przeznaczona jest ta usługa?

 

Działanie dedykujemy instalatorom, przed którym stoi wyzwanie w postaci inwestycji. Nieważne w którym momencie się do nas zwrócisz, będziemy wsparciem na każdym etapie – od wyceny, przez zamówienie i dostawę, aż do zwrotów nadmiaru produktów. Nie zapominamy też o kompletacji dokumentacji produktowej, ważnej na etapie rozliczeń z klientem lub odbioru.

Szukając oszczędności zwracamy uwagę nie tylko na większe produkty, takie jak kocioł, grzejniki czy rury do podłogówki. Ważna jest cała instalacja. Zdajemy sobie sprawę z tego, że inwestycja wymaga także dobrych warunków logistycznych.

 

Prędkość działania. 

 

Ważnym aspektem inwestycji jest sprawne przeprowadzenie każdego z etapów realizacji. Dlatego stworzyliśmy specjalny formularz kontaktowy, który stwarza kilka możliwości. Korzystając z niego możesz przesłać nam zapytanie o cenę, zamówić produkty, lub skompletować potrzebne dokumenty.

Stworzyliśmy także pakiety inwestycyjne, które umożliwiają sprawną konfigurację potrzebnych produktów dowolnych producentów. Korzystanie z pakietów wiąże się z wieloma korzyściami, bo oprócz łatwej konfiguracji są one dodatkowo premiowane narzędziami lub innymi bonusami!

 

Najważniejsze są relacje.

 

Zauważyliśmy zapotrzebowanie na wsparcie procesu obsługi inwestycji, a my świetnie czujemy się w tej roli. Zarówno małe, jak i duże przedsięwzięcia są dla nas równie ważne.  Kluczem w dobrej komunikacji pomiędzy nami, a instalatorami są relacje z opiekunami. Przecież w trakcie realizacji, często zdarzają się niespodziewane sytuacje i to właśnie wtedy jest czas by się sprawdzić. W kolejnych wpisach przedstawimy bliżej osoby trzymające rękę na pulsie.

[mailerlite_form form_id=2]